UAB Target Group
Įmonė įkurta 2012 metais. Nuo pat įkūrimo įmonė sparčiai plečia asortimentą, medicininės paskirties prekių, kosmetologinių prekių skirtų profesionaliam naudojimui, permanentinio makiažo priemonių, tatuiruočių prekių, kosmetinių prekių skirtų kasdieniam naudojimui, plaukų priežiūros prekių. Kvalifikuoti darbuotojai padės išsirinkti geriausiai Jums ir Jūsų klientams tinkančius produktus!
UAB Target Group yra generalinis asociacijų rėmėjas “Permanentinio makiažo Meistrų asociacijos” ir “Estetinės ir medicininės mezoterapijos asociacijos”. Daugiau informacijos galite rasti tinklapiuose:  www.emma.lt  www.pmma.lt
Medicininės paskirties produktų asortimentas atitiks net išrankiausių specialistų lūkesčius, visos priemonės yra praėjusios griežčiausius reikalavimus ir atitinka EU standartus. Mūsų asortimente rasite visame pasaulyje žinomas kompanijas: Varioderm, Hyabell, Meso-relle, Dysport, Dermclar.
Kosmetikos produktų linijos skirtos profesionaliam ir kasdieniniam naudojimui. Kompanijos “Rejuvi” labaratorija JAV jau 26 metus sėkmingai kuria inovatyvią kosmetiką, kuri pasižymi gydomosiomis savybėmis ir itin aukšta produktų kokybe.
Target Group įmonė yra lyderiaujanti Baltijos šalyse prekių tiekime skirtų  permanentiniui makiažui. Konsultuojamės tik su aukščiausios kvalifikacijos Meistrais, tai suteikia mums galimybę asortimente turėti kokybiškiausias prekes esančias rinkoje už geriausią kainą! Atstovaujame tokias kompanijas kaip – Purebeau, Goochie, Bella, Giant Sun, B&G.
Tatuiruočių prekių asortimentas, nustebins net visko mačiusius Meistrus. Visos prekės yra originalios ir patikrintos laiko. Atstovaujame tokias garsias firmas kaip: Intenze, Eternal, INK Machine.
Plaukų priežiūros priemonės, tai kas mus visus puošia, todėl mūsų asortimente tik geriausi produktai, kurie veikia! “Roverhair” Italija – produktai skirti profesionaliam ir kasdieniam naudojimui. “Nanogen” – produktai skirti plaukų slinkimui mažinti bei skatinti jų augimą. Maskuojamosios plaukų pudros padės atrodyti 10 metų jaunesniems vos per 30 sekundžių!
Mūsų tikslas – kurti grožį kartu!
Pagarbiai įmonės direktorius,
Mantas Vaitkevičius

5

Darbuotojai

453

Viktorija

Marketingo specialistė, kosmetikos produktų vadybininkė

265

Direktorius Mantas Vaitkevičius

Mokymų organizavimas, klientų konsultacijos

448

Kristina

Prekių tiekimo koordinatorė, kosmetikos produktų vadybininkė