Kompanija Purebeau New Cosmetic įkurta 1995 metais Berlyne. Kompanijos įkūrėjas chemikas – technologas Dirk Hundermark. Pirmą kartą susidūrė su permanentiniu – kontūriniu makiažu kurdamas specialius medicininius dažiklius potrauminių ir ponudegiminių randų maskavimui. Netobula įranga, kuria buvo atliekamos specifinės procedūros paskatino Hundermark‘ą  suburti profesionalų komandą ir sukurti aukštos kokybės techniką naudojamą kosmetologijos srityje – mikropigmentacijoje. Po intensyvaus ir kruopštaus darbo kontūrinio makiažo technika išpopuliarėjo visame pasaulyje. Purebeau technologija yra pripažinta tarp geriausių 20-ies pasaulio specialistų: JAV, Didžioji Britanija, Vokietija, Rusija, Italija, Prancūzija, Austrija ir kt.
Purebeau New Cosmetic gali pasiūlyti mikropigmentacijos specialistams viską kas reikalinga aukštos kokybės procedūroms atlikti. Kiekviena detalė apgalvota vokišku tikslumu ir kokybe.
Paskutinė kompanijos Purebeau New Cosmetic naujovė – Hicon kartos pigmentai. Tai pirmieji pigmentai kremo pagrindu, kuriuose glicerinas pakeistas į sorbitolį. Sorbitolis 15-20% padidino dažančios medžiagos koncentraciją ir pagerino tolygų pigmento pasiskirstymą odoje. Purebeau specialistai sukūrė naują spalvų gamą, susidarančią iš šimtų atspalvių, kad kiekvieno kliento norai būtų išpildyti. Implantuojant pigmentą į odą jo pasiskirstymas matosi jau po keletos minučių, po eilinio praėjimo adata. Anksčiau tam trukdė riebi glicerino plevelė liekanti ant odos. Purebeau Hicon pigmentų kokybė patvirtinta Vokietijos sveikatos apsaugos ministerijos. Tai garantuoja mikropigmentacijos saugumą.
Visi Purebeau dažai ir mikropigmentai praeina griežtas kontroles ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Visi dažai ir mikropigmentacijos produktai yra dermatologiškai testuojami, patikrinami, ar nesukelia alergijos, ir neturi hiperalergenų. Vykdant CT tyrimus, sudirginimų nebūna.
Šiandiena Purebeau New Cosmetic yra lyderiaujanti kompanija rinkoje. Kompanijos technologijos ir aparatūra nuolatos tobulinamos. Nekintama lieka tik kompanijos filosofija: Purebeau siekia pabrėžti įgimtą grožį ir natūralumą.
Draugaukime Facebooke

630

Platintojai

Vilnius

Plačiau

Kaunas

Plačiau

Klaipėda

Plačiau